Підвісна лампа Mayton Basc Form Mod321Pl-05W1

- В наявності
- Код: 148376087
43 279 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Mayton Лампа підвісна Basic Form Mod321Pl-05W1. Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, не тільки забезпечуючи світло, але й будучи елементом декору. Ідеальні для різних приміщень, таких як вітальня, спальня чи офіс, стельові світильники можуть повністю змінити характер і атмосферу інтер'єру. Ефективність і параметри світла. Лампа підвісна Basic Form - це відмінний вибір для тих, хто шукає ефективне освітлення. Оснащена 5 джерелами світла, ця лампа підтримує лампочки потужністю до 40W кожна, що дозволяє отримати яскраве і приємне світло...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110cm мм |
| Глибина | 105cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 54 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Марка | Maytoni |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 54cm мм |
- Ціна: 43 279 ₴

