Плафон Quintiesse Nottingham золотий Elstead Qnnottinghamflab

- В наявності
- Код: 188862636
44 630 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ретро стельова лампа Nottingham QN-NOTTINGHAM-F-L-AB скляна латунь в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення з легкістю впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма зробить так, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також розслабить після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Orbit виготовлена з практичних і...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Quintiesse |
| Висота | 27,5cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 40W Вт |
| Матеріал | Метал, Скло, Масивне дерево, Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний, Класичний, Вінтаж, Ретро |
| Тип | Стельові світильники |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 46cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 44 630 ₴

