Підвісна люстра Amplex Akadi V чорнозолота

- В наявності
- Код: 82486252
43 751 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Amplex Akadi V Czarnozłoty. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, виконуючи не лише практичну, але й естетичну функцію. Завдяки різноманітним стилям і формам, вони можуть ідеально поєднуватися з оформленням різних приміщень, таких як вітальні, спальні чи кухні. Однією з унікальних моделей у цій категорії є Amplex Akadi V Czarnozłoty, який вражає своїм дизайном і функціональністю. Потужність і світлова ефективність. Люстра Amplex Akadi V була спроектована з думкою про ефективне освітлення простору. Оснащена п'ятьма джерелами світла, гарантує...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Amplex |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 100 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 25W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Akadi |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний, Етно, Англійський |
| Тип | Підвісні лампи та світильники |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 100cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 43 751 ₴

