Підвісна лампа Maytoni Rim Mod058Pll100Bs3K

- В наявності
- Код: 150629148
46 717 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Mod058Pll100Bs3K Лампа підвісна Rim. Стельові світильники є невід'ємним елементом кожного інтер'єру. Вони не тільки забезпечують необхідне освітлення, але й є ключовим декоративним елементом, що впливає на атмосферу приміщення. Вибір відповідного стельового світильника може повністю змінити вигляд і функціональність вітальні, кухні, спальні чи офісу. Світлові параметри. Лампа підвісна. Maytoni Mod058Pll100Bs3K. пропонує вражаючі світлові параметри. Оснащена трьома джерелами світла загальною потужністю 115 Вт, лампа генерує світловий потік у значенні 6100 люменів. Завдяки використанню лампочок...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120см мм |
| Глибина | 80см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80см мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 46 717 ₴




