Підвісна лампа Maytoni Krone P097Pl-L45Bs3K

- В наявності
- Код: 182476242
47 845 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна кільцева лампа Krone P097PL-L45BS3K LED 45W 3000K латунь в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також розслабить після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Krone виготовлена з практичних і...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 45W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 85cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 47 845 ₴


