Підвісна лампа Azzardo Diana 16 AZ2155

- В наявності
- Код: 59697549
49 459 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна Azzardo Diana 16 AZ2155. це поєднання мінімалізму з елегантним стилем та привабливим дизайном. Скляні абажури округлої, подовженої форми кольору хрому ідеально впишуться в дизайнерські інтер'єри. Лампа Diana з нестандартною формою та стриманою кольоровою гамою легко адаптується до інших елементів оформлення. Класична пропозиція гарантує приємну та унікальну атмосферу в приміщенні. Специфікація: Ступінь захисту: IP20 Напруга живлення: 230 V Матеріал: Метал, Скло Регулювання напрямку світла: ...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | G9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 190cm мм |
| Глибина | 72cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 15 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | Інші |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Столова, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 72cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 49 459 ₴




