Підвісна лампа Kaja Marko 9Xe27 чорнозолота Kp06

- В наявності
- Код: 91516847
57 162 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Велика ротонда з діамантовими абажурами Цей великий люстра з серії GOLD - це надзвичайно оригінальна та нестандартна пропозиція освітлення. Поєднує в собі елегантність класичної ротонди з індустріальним, сирим виглядом зварених прутів. Рекомендується для високих, декоративних приміщень, зокрема для салонів, антресолей та на сходових клітках. Ідеально підійде для приміщень типу лофт. Його неочевидна форма каскаду надасть вашому інтер'єру індивідуальності та характеру, підкреслить його стиль і приверне увагу кожного. Люстра KP-06 виготовлена з максимальною точністю, з...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kaja |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 190cm мм |
| Кількість джерел світла | 9 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Marko |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 86cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 57 162 ₴



