Підвісна лампа Quintessentiale Ludlow графіт QN-LUDLOW8-GR

- В наявності
- Код: 111311368
58 855 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Quintessentiale Лампа підвісна Ludlow графіт QN-LUDLOW8-GR. Стельові світильники є ключовим елементом освітлення інтер'єрів, який не тільки забезпечує відповідне світло, але й виконує декоративну функцію. Підвісні світильники - це відмінний вибір для різних приміщень, від вітальні до кухні, додаючи елегантності та стилю кожному інтер'єру. Параметри світла лампи. Quintessentiale лампа підвісна Ludlow графіт QN-LUDLOW8-GR пропонує аж 8 джерел світла, що забезпечує відмінне освітлення простору. Завдяки патрону E27 ви можете використовувати різноманітні лампочки, в тому числі енергозберігаючі лампочки LED о...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Quintiesse |
| Висота | 55 см мм |
| Глибина | 67 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 26 |
| Кількість джерел світла | 8 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | LUDLOW |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 94,4см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 58 855 ₴



