Підвісна лампа LUCES EXCLUSIVAS CAMPANA LE42284

- В наявності
- Код: 107935700
63 370 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ЕКСКЛЮЗИВНІ ЛАМПИ CAMPANA Лампа підвісна (LE42284). Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм відповідний характер і атмосферу. Правильно підібрана стельова лампа може стати не лише джерелом світла, але й ефектною декорацією. Серед доступних варіантів особливо вирізняється. ЕКСКЛЮЗИВНІ ЛАМПИ CAMPANA Лампа підвісна (LE42284). , яка захоплює своїм сучасним дизайном і функціональністю. Унікальні світлові параметри. Лампа підвісна CAMPANA забезпечує відмінне освітлення, завдяки можливості використання аж двадцяти лампочок. З максимальною потужністю кожної з них...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Luces Exclusivas |
| Висота | 120cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 120 |
| Кількість джерел світла | 20 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 5W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 85cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 63 370 ₴

