Підвісна лампа Azzardo Wheel 6 gold Az2921

- В наявності
- Код: 78557319
68 225 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Лампа підвісна Wheel 6 gold (Az2921)- Azzardo в золотому кольорі - Лампи Wheel Azzardo це колекція освітлення, яка підходить для освітлення вітальні, антресолі (високий стеля). Чудова сучасна лампа, що відповідає провідним трендам освітлення Hi-Tech. Дуже хороша якість продукту, для виробництва цієї лампи використано найкращі доступні матеріали. Лампа має інтегроване потужне джерело світла LED, яке дозволить освітити великі площі. Wheel Azzardo це чудова ідея для лампи у вітальні. Лампа стане справжньою візитівкою вашого інтер'єру. Лампи в стилі підвісних кіл це...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 320cm мм |
| Глибина | 85cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 85 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 140W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 85cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 68 225 ₴


