Підвісна лампа Zumaline Pure-Moto-Rise Naturalne Drewno O 3902027084

- В наявності
- Код: 179227287
88 696 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна PURE MOTO-RISE 2545-79 – Paul Neuhaus. Елегантність, технології та німецька точність в одному. PURE MOTO-RISE 2545-79. це надзвичайно сучасна та функціональна. підвісна лампа. марки. Paul Neuhaus. , яка вражає інноваційним підходом до освітлення інтер'єрів. Спроектована з думкою про найвимогливіших користувачів, пропонує функції. автоматичного піднімання та опускання. а також. розсування в боки. , завдяки чому ідеально підлаштовується під ваші потреби – особливо над столом у їдальні.{__DALSZA_CZESC_UKRYTA}. Найважливіші характеристики: Функція ліфта. – можливість плавного...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paul Neuhaus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 240cm мм |
| Глибина | 200cm мм |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 13W Вт |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 88 696 ₴


