Підвісна світлодіодна лампа Quintiesse Duża Wyspowa Horizon Qnhorizonledlp140Teak

- В наявності
- Код: 186406747
121 318 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна лампа Horizon QN-HORIZON-LED-LP-140-TEAK LED 65W 3000K коричнева в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також розслабить після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Vivien виготовлена з практичних і...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 18cm мм |
| Глибина | 22cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 9 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Марка | Quintiesse |
| Матеріал | Пластик, Масивне дерево, Фанера, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 140cm мм |
- Ціна: 121 318 ₴






