Підвісна світлодіодна лампа Altavola Design Ledowe okręgi No.5 150cm 3k czarna ściemnialna LA085P_150_IN_3K_BLACK_DIMM

- В наявності
- Код: 120259592
153 192 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна Кільця LED - додайте сучасності вашій арматурі. Світлодіодні Кільця від Altavola Design - це лампа з одного боку, що вражає простотою форми своїх геометричних абажурів, а з іншого - іронічно привертає увагу своїм вишуканістю. Поєднання силікону з алюмінієм надає лампі сучасний, дещо індустріальний вигляд, який позитивно впливає на всю арматуру. Світлодіодні кільця, доступні в багатьох варіантах, можуть використовуватися поодинці — як світловий акцент на сходах або над столом у високій вітальні, або в більшій композиції, наприклад, у громадському просторі. Завдяки...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altavola Design |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 300см мм |
| Глибина | 55 см мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | Світлодіодні круги |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 150см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 153 192 ₴

