Підвісна лампа Lampy Almelo Pnd-83812-60 Italux 5900644313632

- В наявності
- Код: 94352510
87 738 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна Almelo. Стельові лампи відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, забезпечуючи не лише світло, але й стиль та характер приміщенням. Вибір відповідної стельової лампи може суттєво вплинути на атмосферу в вітальні, кухні чи спальні. Одним з таких продуктів, який поєднує в собі функціональність та елегантність, є лампа підвісна Almelo. Освітлення та ефективність. Лампа оснащена одним джерелом світла LED потужністю 6W. У комплекті є лампочка, що дозволяє на миттєву установку та використання. Температура кольору становить 3000K...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 18 см мм |
| Глибина | 18 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 18 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 6W Вт |
| Матеріал | Сталь, алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 187 см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 87 738 ₴

