Підвісна світлодіодна лампа Altavola Design Ledowe Okręgi No.1 Φ200Cm In 3K Czarna

- В наявності
- Код: 94352406
95 453 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Світильники марки Altavola Design - це лампа, з одного боку вражаюча простотою форми її геометричних абажурів, а з іншого боку, іронічно привертаюча увагу своїм вишуканим виглядом. Ця ультрасучасна лампа приховує в собі технологію SMD LED, що робить її також енергоефективним освітленням. Ніжні алюмінієво-силіконові кільця світять яскравим, дуже приємним природним світлом. Це означає, що лампа чудово підійде як для житлових приміщень, так і для офісів та готелів. Усі лампи мають 3-річну гарантію виробника. Гарантуємо сервіс післягарантійний. Лампа...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altavola Design |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 1cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 200 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 75W Вт |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Дитяча |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 200cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 95 453 ₴


