Підвісна люстра Kichler Crystal Skye Kl Crstskye8

- В наявності
- Код: 40742244
114 547 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Kichler Crystal Skye Kl Crstskye8. Люстри є невід'ємним елементом кожного дому, який не тільки виконує освітлювальну функцію, але й декоративну. Завдяки різноманітності візерунків і стилів, люстра може стати ключовим елементом інтер'єру, впливаючи на його атмосферу. Модель. Kichler Crystal Skye Kl Crstskye8. є відмінним поєднанням елегантності та функціональності, яке задовольнить навіть найвимогливіших користувачів. Світловіддача. Люстра. Kichler Crystal Skye Kl Crstskye8. характеризується високою світловіддачею. Використане джерело світла з максимальною потужністю 50W...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12cm мм |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 53 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 50W Вт |
| Марка | Elstead |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 31cm мм |
- Ціна: 114 547 ₴







