Підвісна лампа Kichler Crystal Skye Kl Crstskye Islle

- В наявності
- Код: 40742242
81 597 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Kichler Crystal Skye Kl Crstskye Islle. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм унікальний характер та функціональність. Ідеально підходять для різних приміщень, таких як спальня, вітальня, кухня чи ванна кімната. Підвісна лампа Crystal Skye - це відмінний приклад елегантного та універсального освітлення, яке безумовно задовольнить вимоги навіть найвибагливіших користувачів. Параметри світла. Crystal Skye характеризується. максимальною потужністю лампочки 50W, що забезпечує яскраве та ефективне освітлення простору. Лампа...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kichler |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 31,5cm мм |
| Глибина | 38cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 27 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 50W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 27cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 81 597 ₴

