Набір трьох валіз Multikolor

- В наявності
- Код: 166730041
9 803 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ідеальний набір для мандрівника! Набір з трьох валіз. Багатоколірний - це ідеальне рішення для кожного мандрівника. Кожна з них вирізняється іншим кольором, що полегшує швидке розпізнавання багажу в аеропорту. Міцна конструкція та довговічні матеріали забезпечують захист під час подорожі, а різні розміри валіз пристосовані до різних потреб мандрівників. Стильний дизайн і практичність роблять цей набір ідеальним рішенням для тих, хто цінує як функціональність, так і естетику в подорожі. Колеса на 360 градусів забезпечують легке маневрування, а система застібки на блискавці полегшує...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Валіза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 76 см мм |
| Глибина | 30,5 см мм |
| Марка | INTESI |
| Матеріал | З пластику |
| Мoдель | 5905896114341 |
| Призначення | Універсальна |
| Об'єм | 100 л мл |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 50см мм |
- Ціна: 9 803 ₴






