Бурильно-шурувальна машина DeWalt DCD805NTXJ

- В наявності
- Код: 134737237
8 766 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
2-ШВИДКІСНА, ударна БУРІЛЬНО-ШУРУБОВА 18V XR DEWALT [DCD805NT-XJ]: бурильно-шурубова з металевою, 2-швидкісною міцною передачею, що в поєднанні з 15 ступеневим зчепленням дозволяє на дуже точну роботу при закручуванні, оснащена ударом механічним, завдяки якому можна свердлити в цеглі, камені чи бетоні, оснащена міцним і продуктивним безщітковим двигуном, регулювання обертів відбувається за допомогою вимикача, що дозволяє на повний контроль виконуваної роботи, передача містить виключно металеві зубчасті колеса, що забезпечує машині довговічність і міцність,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,34 kg |
| Додаткова інформація | Удар |
| Ємність акумулятора (Ah) | 5 Ah |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальний діаметр свердління в дереві (мм) | 55 |
| Максимальний діаметр свердління в металі (мм) | 13 |
| Мoдель | DCD805NT |
| Потужність | 850 W |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Ударні |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота обертання | 2000 об./хв |
- Ціна: 8 766 ₴

