Туалетка vidaXL з LED підсвіткою коричневий дуб 79x41x135см 865088

- Немає в наявності
- Код: 182694171
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ця елегантна туалетка має все, що вам потрібно для практичності та стилю. Збудована з міцного дуба з сучасним акцентом, чудово доповнює вашу спальню, пропонуючи ідеальне місце для щоденної догляду. Полегшує ранки та додає стилю. Вбудоване дзеркало: Це плоске дзеркало в цій туалетці ідеально підходить, щоб впевнитися, що ваше волосся та макіяж ідеальні. Додає атмосфери до кімнати та робить вас чудовою. Інтегроване освітлення: Приємне світло LED створює затишну атмосферу, ідеальну для підготовки. Освітлює туалетку та додає сучасного акценту...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 135 см мм |
| Глибина | 41 см мм |
| Кількість ящиків | 2 |
| Матеріал | Деревно-виробниковий матеріал |
| Оздоблення | Матова |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Колір | Білий |
| Цвет мебели | Коричневий |
| Ширина | 79см мм |
- Ціна: 9 999 ₴






