LED монітор iiyama ProLite 23,8" X2492HSU-B1

- В наявності
- Код: 189289168
8 517 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор 24" IIYAMA ProLite X2492HSU-B1. Код продукту: X2492HSU-B1. Найважливіші характеристики: Екран. 24", Матова, LED, IPS. Роздільна здатність. 1920 x 1080 (Full HD). Статичний контраст. 1500:1. Час відгуку. 3 мс. Стандарт VESA. 100 x 100 мм. Технологія. Adaptive Sync. Захоплюючий образ. Монітор iiyama X2492HSU-B1 оснащений 24-дюймовим екраном, який поєднує в собі професійну якість та привабливий дизайн. Матова матриця IPS гарантує чистий, виразний образ без відблисків, завдяки чому робота та розваги стають більш комфортними. Роздільна здатність Full HD (1920 x 1080) пропонує різкість...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Функції | |
| ТВ-тюнер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час відгуку | 3ms |
| Глибина з підставкою | 190mm см |
| Динаміки | Немає |
| Динамічне контрастне ставлення | 8000000:1 |
| Додаткові функції | AMD FreeSync, Flicker Free, Low Blue Light |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | Не можна застосувати |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | B |
| Мoдель | ProLite |
| Настінний монтаж | Да |
| Покриття матриці | Антивідблискове |
| Порти | HDMI, USB-C, USB 3.2, DisplayPort, USB, USB 3.1 |
| Споживання енергії | 9W Вт |
| Споживання енергії в режимі очікування | 0,5 W Вт |
| Розмір пікселя | 0,275mm мм |
| Розмір екрана | 60 см см |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| Технологія | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Тип пристрою | Бизнес |
| Кути огляду по вертикалі | 178° ° |
| Кути огляду по горизонталі | 178° ° |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення | 120Hz |
| Енергетичний клас | B |
| Яскравість | 300cd/m2 |
- Ціна: 8 517 ₴






