Ручна кавоварка De'Longhi Classic EM450.M

- В наявності
- Код: 181375398
8 123 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Експреси для еспресо. Linea Classic EM450.M. Опис продукту. De'Longhi Linea Classic EM450.M. це стильна та ефективна кавоварка, призначена для любителів кави. Вона оснащена системою нагрівання. Thermoblock. для швидкого нагрівання та стабільної температури, разом з помпою потужністю. 15 бар. для відмінної екстракції еспресо. Ви можете приготувати. одноразові або подвійні порції. і налаштувати довжину кави на свій смак. Машина оснащена. системою капучино. з нержавіючої сталі з гнучким соплом 360°, завдяки чому ви можете без зусиль приготувати гаряче молоко або кремову...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delonghi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматично приготовані напої | Збите молоко |
| Вага | 5,57 кг |
| Висота | 31 см мм |
| Гігієна та чищення | Знімна підставка для крапель |
| Глибина | 28,3 см мм |
| Тиск | 15 Bar |
| Захист | Автоматичне вимкнення |
| Комунікація | Індикатор рівня води |
| Мoдель | EM450.M |
| Потужність | 1325W |
| Об'єм резервуара для води | 1,7 л |
| Тип кави | Мелений |
| Тип кавомашини | Капсульна |
| Типи регулювань | Регульована підставка для чашок, Розмір напою |
| Функції | Приготування двох кабелю одночасно |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 22,6 см мм |
- Ціна: 8 123 ₴






