Хокер Actona Arosa антрацит

- Немає в наявності
- Код: 68921751
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Actona Arosa Крісло Антрацит. Хокери - це меблі, які поєднують у собі функціональність та естетику, ідеально підходячи для барів, кухонь та комерційних приміщень. Чудовим прикладом є крісло Arosa, яке вирізняється не лише сучасним дизайном, але й практичністю в повсякденному використанні. Ця стильна конструкція безумовно приверне увагу і буде оцінена людьми, які шукають зручне та елегантне рішення. Варто звернути увагу на його ключові характеристики, щоб переконатися, як хокер Actona може збагачити простір. Матеріал виготовлення. Крісло...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Actona |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колір оббивки | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 101см мм |
| Глибина | 37 см мм |
| Глибина сидіння | 37 см см |
| Додаткова інформація | Оббите сидіння |
| Матеріал | Метал, Тканина |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Мoдель | Arosa |
| Підлокітники | Без підлокітників |
| Регулювання висоти | Без регулювання |
| Спинка | З спинкою |
| Стиль | Сучасний |
| Цвет мебели | Чорний |
| Ширина | 44 см мм |
| Ширина сидіння | 41 см см |
- Ціна: 9 999 ₴

