Масажне крісло Vidaxl розкладне темно-зелене оббите тканиною 372383

- В наявності
- Код: 161989882
12 388 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сядьте зручно і відпливайте в цьому дуже зручному розкладному масажному кріслі! Ручна функція відхилення: праворуч від крісла знаходиться ручка. Витягуючи ручку, можна вручну налаштувати положення підніжки та спинки до найбільш комфортної для себе позиції. Ця функція дозволяє відхилити максимум на 135 градусів. Додатково спинку можна швидко повернути до початкового положення, знову витягуючи ручку. Функція вібрації: 6 точок масажу дозволять вам відчути більш точний масаж. Крім того, за допомогою пульта ви можете вибирати різні програми масажу. Функція масажу...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 55,5cm мм |
| Глибина | 57cm мм |
| Додаткова інформація | Підніжка в комплекті |
| Максимальне навантаження | 110kg |
| Матеріал | Тканина |
| Матеріал корпусу | Метал, Фанера |
| Материал обивки | З тканини |
| Мoдель | 373554 |
| Тип | Масажне, Розсувне |
| Цвет обивки | Зелений |
| Ширина | 50cm мм |
- Ціна: 12 388 ₴




