Комод Vidaxl чорний глянцевий 60x35x76см

- Немає в наявності
- Код: 86038907
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Меблі стануть ідеальним доповненням вашої кімнати завдяки багатьом можливостям їх практичного використання. Комод виконано з високоглянцевої ДСП, що надає йому вишуканого вигляду, забезпечуючи при цьому виняткову стабільність і витривалість. Крім того, обладнаний 8 ящиками, комод забезпечує безліч місця для зберігання різних предметів, що допоможе підтримувати порядок у кімнаті. Комод з високим блиском легко чистити. Колір: чорний. Матеріал: ДСП з високим блиском. Розміри: 60 x 35 x 80 см (шир. x гл. x вис.). Розміри...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 76 см мм |
| Глибина | 35 см мм |
| Кількість дверей | 0 |
| Кількість ящиків | 1 |
| Матеріал | ДСП |
| Монтаж | Меблі для самостійного збирання |
| Ніжки | На ніжках |
| Оздоблення | Глянець |
| Ручки | З ручками |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | З ящиками |
| Цвет мебели | Чорний |
| Колір фасадів | Чорний |
| Ширина | 60см мм |
- Ціна: 9 999 ₴

