Дитяче обертове крісло Mark Adler Junior 5.0 сіре

- В наявності
- Код: 169835226
5 643 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Особливості. Сучасне. обертове крісло для дітей. Обертання 360 градусів. Ергономічна, профільована спинка. Регульована висота. дозволяє підлаштувати крісло під зріст дитини. Підніжка з регулюванням висоти. Гравітаційні колеса. М'які підлокітники з регулюванням. Сидіння. з стійкої до деформації піни. Регульована глибина сидіння. Чохол, який можна легко зняти та випрати. Рекомендується. для дітей з ростом від 80 до 170 см. Крісло. відповідає нормі EN 17191:2021. Ергономічне обертове крісло для дітей. Знімний чохол. Забезпечте своїй дитині комфорт під час навчання,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huzaro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 95 см мм |
| Глибина | 60 см мм |
| Додаткові характеристики | Колеса, Підлокітники, Регулювання глибини сидіння, регулювання підлокітників, Регулювання висоти сидіння |
| Марка | Huzaro |
| Мoдель | MA-JUNIOR 5.0 GREY |
| Ширина | 60 см мм |
- Ціна: 5 643 ₴

