Блок живлення Thermaltake Toughpower GT Snow 1000W

- В наявності
- Код: 185744706
9 567 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Опис продукту. Thermaltake Toughpower GT 1000W - це сучасний комп'ютерний блок живлення, призначений для вимогливих комп'ютерних систем. Модель підтримує новітній стандарт ATX 3.1 та PCIe 5.1, що забезпечує сумісність з сучасними материнськими платами та графічними картами. Завдяки вихідній потужності 1000W, блок живлення підходить для живлення навіть високопродуктивних конфігурацій, включаючи комп'ютери для ігор, професійної роботи чи ентузіастів. Використання сертифікату 80+ GOLD гарантує високу енергоефективність, що призводить до зниження споживання енергії та менших...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Thermaltake |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Molex | 4 роз'єми |
| Sata | 6 роз'ємів |
| Висота | 215 mm мм |
| Глибина | 140 mm мм |
| Діаметр вентиляторів | 120 mm мм |
| Марка | Thermaltake |
| Мoдель | Toughpower GT 1000W Snow |
| Модульне кабеліпровід | Повністю модульне |
| Потужність блока живлення | 1000 W Вт |
| Сертифікат | 80 Plus Gold |
| Стандарт | ATX |
| Струм за напруги -12V | 0.3 A |
| Ширина | 280 mm мм |
- Ціна: 9 567 ₴


