Аерофритюрниця BRAUN MultiFry 5 HF 5050

- В наявності
- Код: 182001972
8 123 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Braun |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | Автоматичний вимикач |
| Вага | 6 кг |
| Глибина | 27 см мм |
| Марка | Braun |
| Потужність | 2000 W |
| Об'єм | 6 л мл |
| Об'єм кошика | 1,2 кг |
| Зв'язок | Дисплей |
| Тип | Аерофритюрниця |
| Функції | Регулювання температури, Автоматичні програми |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см мм |
- Ціна: 8 123 ₴






