LED монітор iiyama 24'' ProLite XU2492HSU-B1

- В наявності
- Код: 47995171
9 710 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор IIYAMA 24'' LED IPS XU2492HSU-B1 Full HD HDMI DP USB. 24” монітор з матрицею в технології IPS з ультратонкою рамкою і скляним фронтом. XU2492HSU - стильний монітор, який чудово підійде для застосувань, що вимагають з'єднання екранів, як в офісних, так і в digital signage. Матриця в технології IPS забезпечує відмінну передачу кольорів і широкі кути огляду. Монітор оснащений трьома входами сигналу: аналоговим VGA та цифровими HDMI і DisplayPort, а також хабом USB. IPS. Технологія IPS гарантує вищий контраст, краще відтворення кольорів і більші кути...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага з підставкою | 3,6kg кг |
| Час відгуку | 5ms |
| Висота з підставкою | 408mm |
| Глибина з підставкою | 185mm см |
| Річне споживання енергії | 26 kWh |
| Динаміки | Має вбудовані динаміки |
| Динамічне контрастне ставлення | 5000000:1 |
| Додаткові функції | Flicker Free |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | Не можна застосувати |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | A |
| Кнопка повного вимкнення | Да |
| Мoдель | ProLite |
| Потужність динаміків | 4W |
| Настінний монтаж | Да |
| Покриття матриці | Матове |
| Споживання енергії | 16W Вт |
| Споживання енергії в режимі очікування | 0,5 W Вт |
| Розмір пікселя | 0,275mm мм |
| Розмір екрана | 60,5 cm см |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | D-Sub, DisplayPort, HDMI |
| Режим HDR | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Не має |
| Технологія | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Тип пристрою | Споживча |
| Кути огляду по вертикалі | 178° ° |
| Кути огляду по горизонталі | 178° ° |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Ширина з підставкою | 540mm см |
| Енергетичний клас | D |
| Яскравість | 250cd/m2 |
- Ціна: 9 710 ₴






