Офісне крісло Spacetronik Arian-10 ергономічне

- В наявності
- Код: 171123103
8 228 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Spacetronik Arian-10 - комфортне крісло для офісу з високоякісної сітки та регульованою підголівником. Офісне крісло з регульованим підголівником Spacetronik Arian-10 є синонімом сучасного комфорту та ергономіки, ідеальне для тривалої роботи в офісі. Забезпечує неперевершений комфорт завдяки ретельно спроектованому сидінню та спинці, які чудово підлаштовуються під форму тіла, зменшуючи втому та підтримуючи правильну поставу. Регульований підголівник та інноваційний механізм гойдання і блокування дозволяють повністю налаштувати крісло під індивідуальні потреби, гарантуючи максимальний комфорт в...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spacetronik |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 128 см мм |
| Глибина | 66 см мм |
| Глибина сидіння | 52 см см |
| Максимальна висота сидіння | 55 см см |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Материал обивки | Тканина |
| Мінімальна висота сидіння | 45 см см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цвет обивки | Чорний |
| Ширина | 45 см мм |
| Ширина сидіння | 52 см см |
- Ціна: 8 228 ₴






