Круглий стіл Signal Karl дуб 90

- Немає в наявності
- Код: 44329702
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стіл для їдальні KARL 90x80 дуб скандинавський. Невеликий стіл для кухні та їдальні в скандинавському стилі. Сучасний стіл Karl - це відмінний вибір для оформлення інтер'єру в скандинавському стилі. Стіл виглядає дуже елегантно і зігріває інтер'єр. Стіл Karl універсальний і позачасовий, легко підійде до інших меблів і аксесуарів в їдальні та кухні. Стільниця виготовлена з плити MDF, покритої високоякісною натуральною фанерою, стійкою до пошкоджень. Ноги столу виготовлені з дерева кольору стільниці. Матеріал: стільниця: MDF + натуральна фанера / каркас: дерево. Колір: дуб. Розміри. довжина:...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75см мм |
| Глибина | 90см мм |
| Довжина: | 90см мм |
| Додаткова інформація | Не розкладається |
| Максимальна довжина розкладеного столу (см) | 170 |
| Матеріал | Дерево та деревні матеріали |
| Матеріал стільниці | Плита MDF |
| Стиль | Сучасний |
| Форма | Круглий |
| Цвет мебели | Натуральний дуб |
| Колір стільниці | Натуральний дуб |
| Ширина | 80см мм |
- Ціна: 9 999 ₴




