Туалетка Vidaxl з LED підсвіткою коричневий дуб 100x40x120см

- Немає в наявності
- Код: 175115511
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Туалетний столик з LED-підсвічуванням, коричневий дуб, 100x40x120 см. Туалетний столик - це відмінний додаток до інтер'єру вашої спальні, який дозволяє тримати косметику під рукою! Стабільний і міцний матеріал: деревопохідний матеріал є витривалим і стабільним, а також характеризується гладкою поверхнею, стійкою до вологи, деформації та розшарування, що робить його відмінним вибором для різних проектів. Багато місця для зберігання: столик з 2 шухлядами забезпечує достатньо простору для зберігання різних речей повсякденного вжитку в упорядкованому вигляді та в межах досяжності. Практичне дзеркало: красиве...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120см мм |
| Глибина | 40см мм |
| Кількість ящиків | 2 |
| Матеріал | Стекло |
| Колір | Коричневий |
| Цвет мебели | Білий |
| Ширина | 100см мм |
- Ціна: 9 999 ₴






