Мікрохвильова піч LG NeoChef інвертор MS2535GIB

- В наявності
- Код: 73512362
9 173 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Зробіть замовлення до 13:00 - надішлемо ще сьогодні InPost! Зробіть замовлення до 13:30 - надішлемо ще сьогодні DPD! Мікрохвильова піч LG NeoChef™ інвертор MS2535GIB. Інтелектуальний інвертор. Рівномірне розігрівання. Рівномірне розморожування. Приготування різних страв. Стабільна робота. Інтелектуальний інвертор. Технологія інтелектуального інвертора LG дозволяє точно регулювати потужність, завдяки чому ще швидше можна розігрівати та розморожувати різні продукти. Контроль температури дозволяє готувати страви, які раніше не можна було робити в мікрохвильових печах. Рівномірне...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Ні |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний вибір часу | Да |
| Вага | 11,6 кг |
| Внутрішнє покриття | Керамічна емаль |
| Висота | 27,2 см мм |
| Глибина | 36,9 см мм |
| Діаметр обертової таці | 29,2 см |
| Дистрибуція | LG Polska |
| Марка | LG |
| Мoдель | MS2535GIB |
| Потужність гриля | Не можна застосувати Вт |
| Потужність мікрохвильовки [Вт] | 1000 W |
| Об'єм, л | 25 |
| Відчиняння дверей | Наліво |
| Термовентиляція | Немає |
| Керування | Електронне |
| Функції | Приготування, Розігрівання, Розморожування |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 47,6 см мм |
- Ціна: 9 173 ₴







