Вітрина Vidaxl дуб Sonoma 82,5x30,5x150см плита вільхова

- В наявності
- Код: 101100968
12 073 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Вітрина, колір дуб сонома, 82,5 x 30,5 x 150 см, ДСП. vidaXL. Колір: Array. Розмір: Array. Скляна шафа має просту і класичну форму. Вона була спроектована, щоб стати декоративним, а також практичним доповненням до інтер'єру вашого дому. Полиця для книг виготовлена з якісної плити, яка забезпечує її міцність і довговічність. Містить 4 просторові перегородки та 2 дверцята, пропонуючи багато місця для організації журналів, книг, DVD-дисків, мультимедійних пристроїв та декоративних предметів і зберігання їх під рукою. Цей універсальний меблевий виріб є...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150см мм |
| Глибина | 82 см мм |
| Матеріал | Меблева плита, Скло, ЛДСП |
| Монтаж | Меблі для самостійного збирання |
| Оздоблення | Матова |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підлоговий |
| Колір | Коричневий |
| Цвет мебели | Дуб сонома |
| Колір фасадів | Дуб сонома |
| Ширина | 30см мм |
- Ціна: 12 073 ₴

