Комод Vidaxl білий глянцевий 71x35x76см

- В наявності
- Код: 86039068
10 695 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
VidaXL Комод Білий На Гладкий Блиск 71 35 X 76 См ДСП. Комоди - це меблі, які відіграють надзвичайно важливу роль в оформленні інтер'єрів. Завдяки своїй функціональності, вони є відмінним рішенням для зберігання різноманітних предметів та організації простору в продуманому та естетичному вигляді. При виборі відповідної моделі варто звернути увагу на ключові характеристики, такі як матеріал виготовлення, стиль, розміри та можливості зберігання. Серед доступних варіантів виділяється „vidaXL Комод Білий На Гладкий Блиск”, який поєднує в собі елегантність, ...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 76 см мм |
| Глибина | 35 см мм |
| Кількість дверей | 2 |
| Кількість ящиків | 2 |
| Марка | VidaXL |
| Матеріал | ДСП |
| Монтаж | Меблі для самостійного збирання |
| Ніжки | Без ніжок |
| Оздоблення | Глянець |
| Ручки | Без ручок |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | З ящиками |
| Цвет мебели | Білий |
| Колір фасадів | Білий |
| Ширина | 71 см мм |
- Ціна: 10 695 ₴

