Оперативна пам'ять Silicon Power Xpower Pulse Gaming DDR5 32GB (2x16GB) 6000MHz CL30 1,35V (SP032GXLWU60AFDJ)
- В наявності
- Код: 172756843
48 633 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Silicon Power XPOWER Pulse DDR5 2x16GB 6000MHz CL30 - набір ігрової пам'яті. Silicon Power XPOWER Pulse Gaming DDR5. це відмінний вибір для ентузіастів ігор та професійних комп'ютерних застосувань, що пропонує чудову продуктивність і надійність. Завдяки двом модулям. 16 ГБ. кожен, ця оперативна пам'ять загальною ємністю. 32 ГБ. ідеально підходить для інтенсивного багатозадачного використання та роботи з найвимогливішими додатками. Основні характеристики цього продукту включають: Тип оперативної пам'яті: DDR5. Швидкість передачі даних: 6000 MT/s. Напруга: 1.35 V. Затримка CAS: 30. On-Die ECC: Так. Корекція ECC: Так...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silicon Power |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DIMM / SODIMM | UDIMM |
| Затримка | CL30 |
| Код виробника | SP032GXLWU60AFDJ |
| Кількість модулів | 2 |
| Марка | Silicon Power |
| Мoдель | Pulse Gaming 32GB (2x16GB) 6000MHz CL30 1,35V |
| Об'єм | 32GB мл |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Частота | 3000MHz |
- Ціна: 48 633 ₴

