Шафа Vidaxl медово-коричнева 90x40x80см масив сосни (340428)

- Немає в наявності
- Код: 130010825
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
vidaXL Шафа HAMAR, медовий коричневий, 90x40x80 см, масив сосни. Дерев'яна шафа буде як декоративним, так і практичним доповненням до інтер'єру. Виготовлена з масиву сосни, завдяки чому є стабільною і міцною. Шафа має 1 відділення і 3 ящики, що пропонують багато місця для повсякденних речей, які залишаться охайно впорядкованими і під рукою. Міцна стільниця стане відмінним місцем для експонування декоративних предметів, рамок для фотографій або кімнатних рослин. Колір: медовий коричневий. Матеріал: масив сосни, МДФ. Загальні розміри: 90 x 40 x 80 см...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80см мм |
| Глибина | 80см мм |
| Матеріал | Масивна дошка, Сосна |
| Цвет мебели | Коричневий |
| Колір фасадів | Багатобарвний |
| Ширина | 90см мм |
- Ціна: 9 999 ₴

