Комод Vidaxl з шухлядами коричнево-сірий 76,5x39,5x90см масив сосни 348583

- В наявності
- Код: 142159754
12 335 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Комод OTTA, коричнево-сірий, 76,5x39,5x90 см, соснове дерево. ✅️ ХІТ ПРОДУКТ 2023. ✅ НАЙВИЩА ЯКІСТЬ ЗА НАЙКРАЩОЮ ЦІНОЮ. ✅️ УНІКАЛЬНИЙ ВИГЛЯД. ✅️ ЛЕГКІСТЬ ЧИЩЕННЯ. 🪑 Характеристики продукту та Специфікація: 🪑⭐🪑⭐. Класичний дерев'яний комод з шухлядами - це відмінний вибір, якщо ви хочете внести трохи скандинавського стилю в інтер'єр вашого дому. Масивне соснове дерево: масивне дерево - це красивий, натуральний матеріал. Соснове дерево має просту структуру волокон, а сучки надають йому унікальний, рустикальний вигляд. Стабільна рама: дерев'яна рама забезпечує довговічність і стабільність меблів. Простора площа для...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 90см мм |
| Глибина | 31 см мм |
| Матеріал | Масив дерева, Лисниця |
| Ніжки | На ніжках |
| Стиль | Класичний, мінімалістичний, Рустичний, Сучасний, Скандинавський, Індустріальний, Ретро |
| Тип | З ящиками |
| Цвет мебели | Сірий |
| Колір фасадів | Сірий |
| Ширина | 99 см мм |
- Ціна: 12 335 ₴

