Аерофритюрниця Breville VDF130X

- В наявності
- Код: 170252529
9 108 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Breville VDF130X. Познайомтеся з Breville VDF130X - будова пристрою: 1. Панель управління. 2. Камера (камери) приготування. 3. Шухляда для зберігання. 4. Кошик (x2) з знімною ручкою. 5. Лоток для потоку повітря (x2). 6. Маленькі (x2) та велика (x1) форма для випікання. 7. Маленькі сітчасті підноси (x2). Завдяки Breville VDF130X ви можете насолоджуватися смачними та здоровими стравами. Фритюрниця без жиру Breville Halo Flexi VDF130, це сучасний кухонний пристрій, який революціонізує приготування страв. Завдяки технології циркуляції гарячого повітря, air fryer від Breville дозволяє на...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Breville |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | Автоматичний вимикач, ручки, що не нагріваються, Неприлипне покриття, Протиковзні ніжки, захист від перегрівання |
| Вага | 10 kg |
| Мoдель | VDF130X |
| Потужність | 1800 W |
| Об'єм | 11 l мл |
| Об'єм кошика | 5,5 kg |
| Зв'язок | Дисплей |
| Тип | Аерогриль |
| Функції | Автоматичні програми, Регулювання температури, Таймер |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 38,3 cm мм |
- Ціна: 9 108 ₴










