Шафа Vidaxl бетонний сірий 100x50x200см 800607

- В наявності
- Код: 90599060
9 278 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Vidaxl Шафа Колір Бетонний Сірий 100X50X200 См (800607). Меблі, такі як шафа, є ключовим елементом оснащення, який впливає на функціональність та естетику інтер'єру. Вибір відповідного рішення є важливим, щоб поєднати сучасний дизайн з практичністю. Продукт, яким є шафа Vidaxl в кольорі бетонної сірості, є відмінним вибором для тих, хто шукає стильне та функціональне рішення, яке впишеться в різноманітні оформлення приміщень. Завдяки широкому асортименту матеріалів та розмірів цей меблевий виріб може бути ідеально підібраний до...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200см мм |
| Глибина | 50см мм |
| Додаткова інформація | Шухляда |
| Дзеркало | Без дзеркала |
| Матеріал | ДСП |
| Оздоблення | Матова |
| Стиль | Сучасний |
| Тип дверей | Зсувні |
| Цвет мебели | Сірий |
| Колір фасадів | Сірий |
| Ширина | 100см мм |
| Енергетичний клас | B |
- Ціна: 9 278 ₴






