Мікрохвильова піч Sharp YC-QS254AE-B

- В наявності
- Код: 147810798
9 435 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мікрохвильова піч Sharp YC-QS254AE-B. Автоматичні програми. Для вашої зручності ми створили автоматичні програми, які доступні після натискання відповідної кнопки. Блокування для дітей. Захистіть дітей від випадкового вмикання мікрохвильової печі, оснащеної системою захисту для дітей. Таймер кухонний. Приготування та випікання під повним контролем. Цей зручний у використанні таймер нагадає вам, що час приготування закінчився
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sharp |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Ні |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 8 |
| Конвекція | Ні |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний вибір часу | Да |
| Внутрішнє покриття | Пофарбована сталь |
| Висота | 28,8 см мм |
| Глибина | 39,5 см мм |
| Дистрибуція | Vestel |
| Марка | Sharp |
| Мoдель | YC-QS254AE-B |
| Потужність гриля | Не можна застосувати Вт |
| Потужність мікрохвильовки [Вт] | 900 W |
| Об'єм, л | 25 |
| Відчиняння дверей | Наліво |
| Керування | Електронне |
| Функції | Приготування, Розігрівання, Розморожування |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 49 см мм |
- Ціна: 9 435 ₴





