Офісне крісло Spacetronik Ergonomiczny Fotel Biurowy Gringo-45

- В наявності
- Код: 167186801
9 501 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Офісне крісло обертове з регулюванням Spacetronik GRINGO є синонімом ергономічного дизайну, високої якості виконання та розвинених функцій, які зроблять ваш час, проведений за столом, більш комфортним і ефективним, ніж будь-коли раніше. Завдяки інноваційній системі Spacetronik, яка дозволяє налаштувати крісло під індивідуальні потреби користувача, а також міцній конструкції, що забезпечує неперевершену стабільність, крісло GRINGO стає незамінним супутником кожного професіонала.Зручне офісне крісло...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spacetronik |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 125 см мм |
| Глибина сидіння | 50 см см |
| Максимальна висота сидіння | 57 см см |
| Максимальне навантаження | 150kg |
| Материал обивки | Зі штучної шкіри |
| Мінімальна висота сидіння | 47 см см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цвет обивки | Чорний |
| Ширина | 72 см мм |
| Ширина сидіння | 52 см см |
- Ціна: 9 501 ₴




