Комод vidaXL чорний 60x30x75см масив сосни натуральний ротанг 12440890

- В наявності
- Код: 145984394
7 257 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ця практична шафа створена з урахуванням ваших різних потреб і є ідеальним доповненням до вашої кімнати. Тривалий матеріал: деревоподібний матеріал має виняткову якість і гладку поверхню, а також характеризується міцністю, стабільністю та стійкістю до вологи. Багато місця для зберігання: обладнана 2 шухлядами та 2 відділеннями, шафа пропонує безліч місця для зберігання та впорядкування різних речей повсякденного вжитку під рукою. Крім того, натуральний візерунок ротанга на дверцятах додає їй додаткової краси. Ніжки з масиву сосни: дерев'яні ніжки...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75см мм |
| Глибина | 30см мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра, Ротанг, Масив сосни |
| Ніжки | На ніжках |
| Ручки | Без ручок |
| Стиль | Бохо |
| Тип | З ящиками |
| Цвет мебели | Чорний |
| Колір фасадів | Чорний |
| Ширина | 60см мм |
- Ціна: 7 257 ₴

