Материнська плата Sapphire NITRO+ B850M WIFI 521230140G

- В наявності
- Код: 188060016
9 435 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Sapphire NITRO+ B850M WIFI (521230140G). Материнська плата. Sapphire NITRO+ B850M WIFI. є ключовим компонентом у кожному персональному комп'ютері, виконуючи роль серця системи. Саме вона з'єднує всі елементи, дозволяючи їх співпрацю та ефективний обмін інформацією. Вибір відповідної моделі має величезне значення для продуктивності та функціональності всієї системи. Sapphire NITRO+ B850M WIFI. є прикладом плати, спроектованої з урахуванням сучасних технологій, яка обіцяє. високу продуктивність. та. широкі можливості розширення. Нижче представляємо найважливіші характеристики цього продукту,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sapphire |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 235 mm мм |
| Інші характеристики | Wi-Fi, Подсветка LED |
| Код виробника | 521230140G |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 4 |
| Максимальна місткість пам'яті | 192 GB GB |
| Марка | Sapphire |
| Мoдель | Nitro+ B850M |
| Підтримувані процесори | AMD |
| Підтримка RAID | Немає |
| Роз'єми на задній панелі | 2x Antenna, 1x DisplayPort |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип сокета процесора | Socket AM5 |
| Типи роз'ємів для накопичувачів | 4x SATA 3.0 |
| Формат плати | ATX |
| Ширина | 244 mm мм |
- Ціна: 9 435 ₴

