SSD Adata LEGEND 900 Pro 2TB PCIe 4x4 M2 SLEG900P2TCS

- В наявності
- Код: 182010281
19 947 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ADATA LEGEND 900 PRO 2 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND. ADATA LEGEND 900 PRO. Об'єм пам'яті SSD: 2 TB, Розмір корпусу SSD: M.2, Швидкість читання з носія: 7400 MB/s, Швидкість запису носія: 6500 MB/s, Призначення: ПК/Ноутбук/Ігрова консоль. Найважливіші технічні параметри. Захист - Апаратне шифрування: Ні. Дисплей - Специфічні технології: SLC Caching. Особливості - Версія NVMe: 1.4. Особливості - Об'єм пам'яті SSD: 2 TB. Особливості - Розмір корпусу SSD: M.2. Особливості - Стандартні рішення зв'язку: PCI Express 4.0. Особливості - NVMe: Так. Особливості - Тип пам'яті: 3D...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 3mm мм |
| Глибина | 80mm мм |
| Додаткові функції | NVMe |
| Марка | ADATA |
| Мoдель | LEGEND 900 PRO |
| Надійність MTBF | 1 500 000 h |
| Об'єм | 2TB мл |
| Роз'єм | M.2 |
| Швидкість записування | 6500MB/s |
| Швидкість читання | 7400MB/s |
| Тип пам'яті | 3D NAND |
| Формат | M.2 |
| Ширина | 22mm мм |
- Ціна: 19 947 ₴







