Рюкзак Ogio Renegade Dna 27L чорний

- Немає в наявності
- Код: 183535955
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Рюкзак OGIO Renegade DNA Black A20259_B0074_NA. Код продукту: A20259_B0074_NA. Виробник: OGIO. Інформація про продукт. Для: Чоловіків, Жінок, Дітей. Матеріал: Поліестер. Матеріал виробника: 600D Polyester, 630D Polyester. Колір: Чорний. Колір виробника: Black. Додаткові характеристики: Кишеня для ноутбука, Грудна стяжка, Ергономічні лямки та спина з піною, Можливість регулювання довжини лямок, Подвійні замки високої якості, Можливість кріплення на ручці валізи. Розмір ноутбука: до 16". Країна походження бренду: Сполучені Штати. Розміри. Висота...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OGIO |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 49 см мм |
| Глибина | 21 см мм |
| Додаткові характеристики | Світловідбивні елементи, Грудний ремінь |
| Мoдель | Renegade DNA |
| Призначення | Чоловічий |
| Об'єм | 27 л мл |
| Розмір | Універсальний |
| Ширина | 30 см мм |
- Ціна: 9 999 ₴










