Офісне крісло обертове сіре з гнутим деревом

- В наявності
- Код: 97898902
8 530 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Офісне Крісло Обертове Сіре Зігнуте Дерево. Якщо ви шукаєте елегантне та функціональне рішення для свого офісу, вітальні чи зони відпочинку, Офісне Крісло Обертове Сіре Зігнуте Дерево. від vidaxl. це відмінний вибір. Поєднання стильного дизайну з сучасними функціями робить його меблями не лише естетичними, але й надзвичайно практичними. Матеріал виготовлення та розміри. Офісне крісло. виготовлене з високоякісних матеріалів, які забезпечують як довговічність, так і елегантний вигляд. Корпус крісла. виготовлений з вигнутого дерева кольору каштан, що надає йому...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1 см мм |
| Глибина сидіння | 50 см см |
| Максимальна висота сидіння | 52 см см |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Материал обивки | З натуральної шкіри, зі штучної шкіри |
| Мінімальна висота сидіння | 44 см см |
| Колір корпусу | Сірий, Коричневий |
| Цвет обивки | Сірий |
| Ширина | 41 см мм |
| Ширина сидіння | 41 см см |
- Ціна: 8 530 ₴








