Материнська плата Msi PRO B840M-P PROB840MPWIFI6EAM5MATXMB

- В наявності
- Код: 184654760
8 779 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сокет процесора: Socket AM5. Підтримувані типи процесорів: AMD Ryzen™ (AM5). Примітки до процесора: Підтримує процесори AMD Ryzen 9000/8000/7000 серії для настільних ПК. Формат плати: Micro-ATX. Чіпсет материнської плати: AMD B840. Кількість слотів пам'яті DDR5: 4. Максимальний обсяг пам'яті: 256 ГБ. Режим роботи пам'яті RAM: Двоканальний. Стандарт пам'яті: DDR5-4800, DDR5-5200, DDR5-5600, DDR5-5800 (OC), DDR5-6000 (OC), DDR5-6200 (OC), DDR5-6400 (OC), DDR5-6600 (OC), DDR5-6800 (OC), DDR5-7000 (OC), DDR5-7200 (OC), DDR5-7400 (OC), DDR5-7600 (OC), DDR5-7800 (OC), DDR5-8000 (OC). Примітки до...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 243,8 mm мм |
| Інші особливості | Wi-Fi, Подсветка LED |
| Код виробника | PROB840MPWIFI6EAM5MATXMB |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 4 |
| Максимальна місткість пам'яті | 256 GB GB |
| Мoдель | PRO B840M-P WIFI6E |
| Підтримувані процесори | AMD |
| Підтримка RAID | Да |
| Роз'єми відеокарти | 2x PCI-E x16 |
| Роз'єми на задній панелі | 1x Antenna |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип сокета процесора | Socket AM5 |
| Типи роз'ємів для накопичувачів | 4x SATA 3.0 |
| Формат плати | ATX |
| Ширина | 243,8 mm мм |
- Ціна: 8 779 ₴


