Гойдалка крісло-качалка vidaXL з каучуковими ніжками чорний оксамит 329369

- В наявності
- Код: 132308663
13 897 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Гойдалка є відмінним поєднанням стилю та функціональності. Висока якість виконання та матеріали роблять цей необхідний елемент інтер'єру незамінним. Завдяки наповненню з піни, покритої м'яким на дотик оксамитом, ви можете насолоджуватися оптимальним комфортом під час сидіння. Додатково це крісло для вітальні підтримується на гойдалкових ніжках з масиву каучукового дерева, які забезпечують додаткову стабільність. Колір: чорний. Матеріал: оксамит (100% поліестер), дерево каучукового дерева. Матеріал наповнення: губка. Розміри: 78 x 93 x 97 см (шир. x гл. x...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 97 см мм |
| Висота сидіння | 44 см см |
| Глибина | 55 см мм |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Материал обивки | Тканина |
| Тип | Качалка |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цвет обивки | Чорний |
| Ширина | 50см мм |
- Ціна: 13 897 ₴

