Тумба під умивальник Comad Retro коричнева 65x81x32см CFP 65 (2D)

- В наявності
- Код: 34759475
10 827 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Comad Retro Szafka CFP 65 (2D)-65x81x32-Бронз. Comad Retro Szafka CFP 65 (2D). це ідеальне рішення для людей, які прагнуть поєднати елегантність з функціональністю у своїй ванній кімнаті. Ця. тумба під умивальник. не тільки вносить гармонію і порядок, але й додає характеру кожному інтер'єру. Завдяки своєму унікальному стилю, модель ця чудово вписується в різноманітні оформлення, від класичних до сучасних. Стиль і дизайн. Тумба вирізняється. унікальним стилем ретро. , що нагадує естетику минулих років. Прямокутна форма та. бронзовий колір. надають інтер'єру теплоти і затишку...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COMAD |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 81 см мм |
| Глибина | 32 см мм |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Подумувальні шафи |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 65 см мм |
- Ціна: 10 827 ₴










